لوح تقدیر | لوح نفیس | جلد لوح تقدیر | لوح تقدیر کلاسیک | لوح تقدیر متالیک | لوح تقدیر نفیس | لوح تقدیر مدرن | لوح تقدیر سنتی | جلد لوح تقدیر کلاسیک
متن لوح تقدیر نامه سازمانی
1398-04-29
لوح تقدیر | لوح نفیس | جلد لوح تقدیر | لوح تقدیر کلاسیک | لوح تقدیر متالیک | لوح تقدیر نفیس | لوح تقدیر مدرن | لوح تقدیر سنتی | جلد لوح تقدیر کلاسیک
متن لوح تقدیر از دانشجو
1398-04-29
لوح تقدیر | لوح نفیس | جلد لوح تقدیر | لوح تقدیر کلاسیک | لوح تقدیر متالیک | لوح تقدیر نفیس | لوح تقدیر مدرن | لوح تقدیر سنتی | جلد لوح تقدیر کلاسیک

متن لوح تقدیر روز معلم ۱

بسمه تعالی

 

چه آرام بر منبر سخن تکیه می زنی تا شهابِ ثاقبِ سخن را به سمت اهریمن سکون و پستی و رخوت نشانه کنی ، جواهر کلامت را بر سطحی از تاریکی پاشاندی تا معرفت بگسترانی و رنگ رنگ بهار را هدیه کنی . تو بهار مکرری که با حضور حیات بخش خویش زمستان نادانی را پایان می دهی . به سخن که می ایستی پنجره ای از امید می گشایی.دغدغه ات همیشه این است که حیات بشر،بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا، مکتب و دین همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ و ارزشهای دینی و میهنی فراهم نگردد.

وقتی کشتی عمر انسانی از مسیر مدرسه عبور می کند،دستان تو لبریز از فانوس می شود و از امواج سهمگین ایام، عبورش می دهی و چون نسیمی که کشتی را به سمت ساحل سعادت و خجستگی هدایت می کند بر بلند ای کلمه می ایستی و «دیدار آشنا» را مژده می دهی . در عظمت یاد تو چه یادکردی عزیزتر و آسمانی تر از این دُر گرانقدر که از منبع فیض کلام، پیامبر مهر و رحمت و ارشاد، خلاصه دل و جان عالم، مقصد آفرینش و مقصود گیتی گردون، اول انبیا در رتبت و آخر ایشان در رسالت، محمد مصطفی (ص) فرو تراویده که :

اِنّی بُعثتُ مُعلِّماً

ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت فیلسوف عالی مقام، استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته تجلیل از مقام شامخ و بزرگ معلم، بدینوسیله از زحمات و تلاشهای خالصانه شما در انجام مطلوب وظیفه سنگین خویش در سنگر تعلیم و تربیت صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم . امید است پیوسته موفق و پیروز باشید .


متن لوح تقدیر روز معلم۲

به نام خدا

 

استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند ………………………

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه و کوشش خالصانه شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تجلیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم .

آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه خویش قرار دهد.

معلم روزت مبارک


متن لوح تقدیر روز معلم۴

بسمه تعالی

 

جناب ………………..  آموزگار محترم دبیرستان ………………………..

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛ خداوند قادر منّان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه های از مسئولیت پذیری با رویکرد آفریدن فردا های بهتر و برتر جهت تربیت انسان های پاک نیت و توانمند در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی تلاش می کنند را ارزانی فرمود .

درود خداوند بر شما که همیشه در ایام ترنم زیبای رویش ، محبت و اخلاص را با تلاش بی نظیر خود به تصویر می کشید .

در همین راستا بر خود لازم می دانم از تلاش و کوشش شما همکار ارجمند در اجرای مطلوب برنامه های دهه مبارک فجر سال تحصیلی ……… که خاطره شیرین روزهای انقلاب را در ذهن دانش آموزان عزیز ماندگار کرد صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم .

امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و مؤید باشید .

……………………………

مدیر دبیرستان ………….


به نام پروردگار یکتا

جناب آقای / سرکار خانم …..

با سلام

همه پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند.از این منظر کشور وامدار همه استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند. روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.

روز معلم را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض نموده و روز معلم را بهانه می کنیم تا از زحمات چندین ساله شما در تربیت دانشجویان این مرز و بوم قدردانی نماییم. طول عمر و تندرستی از خداوند منان برای شما استاد فرهیخته آرزومندیم.

با سپاس


به نام خداوند جان و خرد

معلم عزیز سرکار خانم ……….

سپاس خدای متعال را که در پرتو انوار الهی خود نور دانش بر دل شما عزیز گرامی انداخت تا با آموزش فرزندان این سرزمین بر قله‌های ایثار و استقامت ایستاده و نسیم علم و دانش را بر روح شکوفه‌های این مرز و بوم بنوازید و روح طراوت و زندگی را با قلم آموزگاری بر جان‌های خسته و ناآگاه نقاشی کنید. ای معلم عزیز، سپاس از تو که به ما آموختی چگونه در دریای جهل و نادانی سوار بر کشتی علم و دانش و آگاهی شویم و به سلامت از این مسیر با دلسوزی تو عبور کنیم. معلمی شغل انبیاست چراکه انبیا به دنبال رشد انسان‌ها بودند و چه چیزی بالاتر از رشد انسان‌ها.  از اینرو خرسندیم که به پاس مهربانی و لطف شما معلم عزیز این لوح تقدیر را تقدیم شما کنیم.


به نام خدا

معلم گرانقدر / آموزگار محترم …

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با آفریننده است بخصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت کرده که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد،

ضمن گرامیداشت روز معلم به این وسیله از زحمات جناب  عالی در پیش بردن اهداف و پیگیری امور آموزشی و پرورشی این دبستان/آموزشگاه/  تقدیر و تشکر می نماییم و امید آن داریم که  در سایه الطاف الهی همواره در سنگر خدمت به نو گلان این مرز و بوم و آینده سازان وطن عزیزمان استوار  و سرافراز بمانید.

معلم عزیز روزت مبارک


بنام خدا

« سال جهش تولید گرامی باد »

دانشی که نفع نبخشد در آن خیری نیست

همکار محترم : جناب آقای / سرکار خانم …………….

سپاس و ستایش پروردگاری را سزاست که انسان را به نعمت برخورداری از استعداد و توان انتقال و آموزش دانش و بینش از سایر موجودات متمایز فرمود .

بی تردید آنچه با خطوط زرین بر تارک فرهنگ و تمدن سرلوحه افتخارات ملتهای جهان می درخشد و آیندگان را در پیمودن راه سرافرازی خویش چراغی راه می نهد جنبش های علمی و انتقال ارزشهای راستین ملی و مذهبی آن ملت باشد و این مهم بیشتر با استخوان سوزیهای معلمان ، دانشمندان و اندیشمندان  آن ملتها ایجاد می شود.

اینک به پاس سخت کوشی ها و فعالیت های چشمگیر و شایسته جنابعالی این لوح به شما تقدیم می گردد.

امید است در سایه توجهات و عنایات خداوند متعال همواره در سنگر مقدس تعلیم و تربیت بیش از پیش موفق و سرافراز باشید.

 

…………………………………

مدیر دبستان ………………..


به نام خداوند جان و خرد

“چنان چون ‌که تن زنده گردد به جان به دانش فرو زند جان و روان”

استاد ارجمند جناب آقای / سرکار خانم …………………….

بدینوسیله از تلاش های بی دریغ شما در سالیان تدریس در ………………….. کمال قدردانی را داشته و امید است که همچنان این همکاری صمیمانه با حضور فرهیختگانی چون شما در جهت سازندگی این مرز و بوم ادامه داشته باشد. ضمن تبریک روز استاد، تندرستی و آرامش را برای شما از خداوند مهربان آرزومندیم.


به نام پروردگار هستی

” کی ز نظر گریزد آن چهره ی آشنایتان یا ز دلی برون شود صحبت با وفایتان “

جناب آقای دکتر/ سرکار خانم دکتر ……….

رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در گرو شناخت، پرورش و هدایت استعداد های علمی در مسیر بالندگی کشور است. بدون تردید توفیق خدمت در جهت اعتلای علمی کشور و نیل به اهداف مقدس آموزشی،افتخاری است ستودنی و ارزشمند.

از اینکه با تلاش های ارزنده و با تلاش خستگی ناپذیر جهت تولید و اشاعه علم و معرفت ، در سالیان فعالیت خویش همت گماردید؛ در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص روز استاد را به شما استاد فرهیخته تبریک عرض نموده و این لوح سپاس ، تقدیم همت رفیع حضرت عالی می گردد.

رحمت ذات الهی همواره شامل حالتان، چراغ نورانی تجربه،گرما بخش زندگیتان و موفقیت روز افزون قرین لحظه های نابتان باد.


بسمه تعالی

معلم عزیز جناب آقای ……………..

معلمی تاباندن نور در جاده‌های سوت و کور و ظلمانی جهل است و کشیدن دست محبت بر سر فرزندانی است که قرار است آینده خود و سرزمین خود را رقم بزنند. از تو سپاس گذاریم که در این مسیر هدایت همچون راهنمایی آگاه حرکت کردی و به حرکت درآوردی و به همان مسیری که راه انبیاء و امامان معصوم است راهنمایی کردی. بیرون آمدن از منجلاب جهل و نادانی و بالا رفتن به سوی فلاح و رستگاری را با سلاح ایمان به فرزندان این کشور آموختی که باید زنجیر اسارت را پاره کرده و فریاد آزادگی بر آورد.
درود بر تو معلم عزیز که همواره از شما آموختیم.


«بسمه تعالی»

إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ

آموزگار محترم؛ آقای/خانم:  ……………

با سلام و تحیّات الهی

قرآن سرچشمه‌ای است که تمامی بندگان حضرت دوست با فهم دقیق آن سراپا غرق در آن می شوند و شاگردان خوب قرآن هم با عمل به آیات شریفه‌ی آن،  زمزمه‌ی معنادار آن کلام شیرین را بر زبان خود جاری می‌سازند و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود می‌سازند. بسیار خرسندیم از اینکه در این مسابقات قرآن کریم در بـین دانش‌آموزان مدرسه  باعث موفقیت دانش آموزان شده اید.


بسمه تعالی

خانم/ آقای …………………….…
معلم محترم کلاس ……………..…… حالا که روز معلم فرارسیده با شادی و ذوقی فراوان، یک گلستان گل تقدیم تو باد که با زحمات بی‌دریغ خود راه دانش را همواره کردی. زبان در در برابر بزرگی شما قاصر از گفتن کلمات و جملاتی برای تقدیر و تشکر است و از آنجایی که کار شما فرازمینی است نمی‌توان قدری برای مشخص کرد. امید است در سایه الطاف الهی با ادامه این مسیر، نور دانش بر جان‌های ناآگاه تابانده و در این مسیر موفق باشید.
به همین مناسبت و با فرارسیدن روز معلم با تقدیم این لوح تقدیر، این روز را به شما تبریک می‌گوییم.


بنام پروردگار هستی

استاد فرهیخته و فرزانه ……….…

همه  پیشرفت های‌ معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می‌شوند. از این منظر کشور وامدار همه استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به پیروی از پیامبر اعظم « ص » روشن و فروزان نگاه داشته اند.

با فرارسیدن سال روز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه شما می گردد.

از حضرت حق تعالی آرزومندیم همواره در کسوت شریف معلمی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم  با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.


بسمه تعالی

یرفع الله الذین آمنوا منکم والذین اوتوا العلم درجات والله بما تعملون خبیر( ۱۱مجادله )

 که ایزد مقامی ببخشد بلند                     بر آنان که در بحر دانش درند

بر اعمال روشن به سر ضمیر                      همه هست آگه خدای خبیر

استاد برجسته جناب آقای /سرکار خانم……………………….

به استناد آیه شریفه ۱۰ سوره مبارکه فاطر که خداوند می فرماید” الیه یصعد الکلم الطیب والعمل الصالح یرفعه” ،  سخنان و کلام ارزشمند به سوی خدا صعود می کند و با ابدیت سنخیت پیدا کرده و همواره آثار خود را ظاهر می سازند ;  بسی شایسته است از تلاش های مداوم و کوشش های مستمر حضرتعالی در اشاعه تعلیم و تربیت و بسط و توسعه علم و دانش و نیز از روشن رای و کارگشایی ثمربخش شما به عنوان …………………. در کمال امتنان و افتخار تقدیر و تشکر نموده  و به رسم تعظیم و تکریم این لوح تقدیر تقدیم محضر پر بار و ماندگارتان گردد .

 من به سرچشمه خورشید نه خود بردم راه                         ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد

مدیر دبیرستان…………………

………………………………….


بسمه تعالی

“من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا”

کس چو علی این در معنی نسفت                 آنچه علی در حق استاد گفت

بنده ی خود ساخت مرا او ستاد                    آن که یکی حرف به من یاد داد

جناب آقای ……….….

با تبریک انتخاب شما به عنوان آموزگار نمونه استان در سال ………….، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن شرکت در پیشبرد هدف آموزش در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می شود . از درگاه خداوند تبارک و تعالی، توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستاریم .


بسمه تعالی

آقای……………………………..

فرهنگ و هنر که حاصل عقل  سلیم و ذوق لطیف است با انسان هایی از این تبار ، اعتبار می یابد.به پشتوانه ی دانش ، بینش و نگارش در هنر خوشنویسی و در کمالِ کمال خواهی ،آرمان طلبی و رشد و بالندگی و به پاس رفتار لطیف و نوشتار ظریف که با ترکیب رفعت و رافت هم داستان است این لوح تقدیر  ; از دریچه هنر و از روزنه سپاس ، تقدیم حضور  گهر بارتان می گردد.با امید به اینکه این موفقیت شایان به همت ، حمیّت و حکمیت همکار فرهیخته و فرزانهای چون شما تداوم یابد. از خالق زیبایی ها مسالت داریم که توفیق رفیق طریقتان گردد و آثار ارزشمندتان درچشم همگنان ماندگار باشد.


به نام خدا

برادر گرامی جناب آقای ……….

قدم نهادن در مسیر فرهنگ  و هنر، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم های محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پر عیار می طلبد. توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد. از باریتعالی برای شما و علاقمندان به اعتلای فرهنگ و هنر میهن اسلامی یمان توفیقات روزافزون و بهره وری آرزومندم .

مدیر کل دفتر ……….


به نام خدا

استاد گرامی…..
از آنجایی که رشد و توسعه با پرورش استعدادهای علمی مسیر است، بی تردید تلاش شما در این مسیر در جهت اعتلای سطح علمی کشور، حرکتی پرافتخار است که با هیچ جمله‌ای قابل توصیف و با هیچ هدیه‌ای قابل تقدیر نیست. با همت استادانی همچون شما لباس اعتبار بر تن این کشور پوشانده شده است. روح جستجوگر استادان و معلمان این مرز و بوم بذر دانش را در زمین بایر ناآگاهی کاشت تا امروز جوانه‌های فعالیت علمی جوانان این کشور از این زمین بیرون بزند. به پاس خدمات و مجاهدت‌های علمی شما استاد گرامی این لوح تقدیر به شما تقدیم می‌شود.
رئیس دانشکده ………….


سرکار خانم /جناب آقای…………

سلام علیکم

راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره نورانی نبی معظم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، و اهل بیت مکرم او انسان دربند خاک را به معراج حضور می خواند . و چه خرم هنری که از چشمه معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان اهل بیت محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه در سیره آنان بیابد . و امروز کاخ آباد هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است و این مراسم نیز با نام عید غدیر همانا نقطه حضور پربرکت در چنین فضایی است . باشد که به پاسداشت آن کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشند . با اهداء این لوح، مراتب سپاس خود را از مشارکت و همدلی شما در این مراسم اعلام می دارد .


بسمه تعالی

خانم/ آقای …………….

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)؛ خداوند متعال را شاکریم که نعمت قدردانی از شما را ارزانی ما داشت، شما با تلاش صادقانه و بی وقفه خود در تربیت دانش‌آموزان، مسئولیت پذیری را معنا کردید و نوید بخش آینده‌ای بهتر برای کشور عزیزمان شدید. آموزش انسان‌های موفق و باانگیزه و تربیت انسان‌های پاک‌نیت و توانمند توفیقی است که نصیب شما شده است. هزاران هزار درود بر شما که با محبت و اخلاص تصویری دلنشین از علم اندوزی بر وجود دانش آموزان کشیدید.
ضمن تبریک روز معلم خدمت شما معلم عزیز و آرزوی بهروزی و شادی برای، این لوح یادبود را خدمت شما تقدیم می‌کنیم.


سرکار خانم /جناب آقای ………..

سلام علیکم

اکنون که رشحات امواج دریای بیکران الهی شامل حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که در جهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی و ولایی تلاشی هرچند ناچیز نماییم، خدای متعال را شاکریم . نظر به اینکه جنابعالی توفیق داشته اید با هماهنگی ارزنده و کامل خود با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور اجرای برنامه عید تا عید تلاش بی دریغ داشته باشید، بر خود لازم می دانیم بابت همه تلاش های انجام شده از جنابعالی تقدیر و تشکر نماییم. پیشاپیش طلیعه بهار ولایت را تبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی و ولایی در سایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم.


به نام خدا

سرکار خانم ……
این لوح تقدیر به پاس زحمات و خدمات شما و به مناسبت فرارسیدن روز معلم تقدیم شما می‌شود که با جوهر کلام، کاغذ جان را با خط عشق پر کردید و نور را بر تاریکی جهل پاشیدید و رونق بخش معرفت انسانی گشتید. درود بر شما که توانستید با دانش بخشی به دانش آموزان، حیات طیبه را معنی کنید و با راهنمایی به سوی ایمان که در پرتوی علم اندوزی حاصل می‌شود، به سوی حقیقت راهنمایی کنید. خوشحالیم که توانستید با مهر و مهروزی و محبت، نویدبخش روزهای خوب برای این کشور شوید و در پرتوی عنایات خداوند متعال در قله‌های افتخار و سعادت بایستید.
شمع وجودتان تابنده و نورانیت دلتان پاینده
مدیر آموزش و پرورش منطقه