■ درباره ما

لوح نفیس تیمی قدرتمند و خلاق در زمینه طراحی، چاپ و صحافی لوح تقدیر می باشد. این مجموعه بعد از 12 سال تجربه در امر صحافی و جلد سازی، در سال 1397 فعالیت خود را به صورت آنلاین در قالب طراحی، ساخت و فروش انواع لوح تقدیر (چرم، جیر، گالینگوری، پارچه ای و سلفونی) آغاز کرد که بعد از مدت کوتاهی توانست مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت و خیلی زود جایگاه خود را در بازار پیدا کند. این امر تیم لوح نفیس را بر آن داشت تا با توجه به خلاقیت و قدرت تیم طراحی و ساخت خود ، در فکر تولید محصولاتی با تنوع بیشتر و کیفیت بالاتر در آید.

سایت لوح نفیس در حال حاضر خدمات زیر را به کاربران گرامی ارائه می دهد:

  • امکان خرید و سفارش ساخت انواع لوح تقدیر گاینگوری، چرم، مخمل، پارچه ای
  • خدمات طراحی، چاپ و ساخت انواع لوح تقدیر سلفونی
  • خدمات چاپ و حک بر روی انواع لوح تقدیر
  • خدمات طراحی و چاپ انواع تقدیر نامه
  • ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه انواع لوح تقدیر
  • ارائه مشاوره رایگان

هدف اصلی تیم لوح نفیس از ابتدا تاسیس راحتی و امنیت در خرید و اکرام مشتریان خود بوده و همین امر باعث گشته تا در میان کاربران و مشتریان خود جایگاه ویژه ای پیدا کند. امید است با همیاری شما بتوانیم به مسیر خود با قوت بیشتر ادامه دهیم تا گامی مهم در خدمت به شما برداشته باشیم.

لازم به ذکر است که کلیه فعالیت های مجتمع لوح نفیس دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 
 
1حداقل سفارش محصولات، جهت طراحی و ساخت چه تعداد می باشد؟
حداقل سفارش برای لوح های سنتی، متالیک و کلاسیک 100 عدد و برای لوح های مدرن 300 عدد می باشد. اما لوح های آماده هیچ محدودیتی در حداقل تعداد ندارند
2آیا هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد یا لوح نفیس؟
با توجه به اینکه لوح نفیس در قیمت گزاری با دستمز خیلی اندک، احتیاط لازم را داشته است لذا هزینه ی ارسال به عهده مشتری می باشد عزیزانی که در مشهد هستند می توانند حضوری خودشان اقدام به تحویل سفارش نمایند.
3نحوه ی سفارش محصولات در لوح نفیس به چه طریق می باشد؟
 کلیه محصولات موجود در وب سایت لوح نفیس دارای کد اختصاصی می باشد و به شکل منظمی در انتخاب مدل، طرح و رنگ دسته بندی شده است پس از انتخاب محصول مورد نظر شما فرم سفارش را تکمیل خواهید کرد سپس پیش فاکتور با قیمت و زمان لازم برای تولید و ارسال برای شما به نمایش گذاشته می شود که پس از تایید نهایی و تسویه حساب فرآیند تولید سفارش شما آغاز می شود.
4 آیا لوح تقدیر با طرح اختصاصی مشتری هم در لوح نفیس اجرا خواهد شد؟
 تیم لوح نفیس سعی بر این دارد تا در مواردی، با توجه به شرایط از ایده های مشتریان عزیز برای تولید استقبال کند.
5 اگر مشتری برای خرید عجله داشته باشد تولید و ارسال چگونه خواهد بود؟
 لوح نفیس همیشه محصولاتی آماده دارد که عکس ها و قیمت های آن با عنوان ((لوح های آماده)) در وب سایت نفیس موجود می باشد.
6نحوه ی ارسال سفارشات به شهرهای دیگر به چه صورت می باشد ؟
سفارشات مشتریان در لوح نفیس بلافاصله پس از تولید از طریق پایانه های مسافربری ، تیپاکس ، باربری ، چاپار و پست ارسال خواهد شد . تعیین طریقه ارسال محصولات، قابل انتخاب از جانب مشتری می باشد و هزینه های ارسال نیز بر عهده مشتری خواهد بود هزینه ارسال در مواردی مانند پست و هوایی که در مبدا پرداخت می شود قبل از ارسال از مشتری دریافت خواهد شد .
7مدت زمان ساخت و تحویل محصولات مشتری چند روز می باشد ؟
اگر از محصولات آماده ثبت سفارش شود 24 ساعته و 48 ساعته به دست مشتری خواهد رسید اما اگر محصولی باشد که نیاز به تولید و آماده سازی باشد در نهایت قبل از ثبت سفارش در پیش فاکتور به شما اعلام خواهد شد .
8روش پرداخت مبالغ مربوط به سفارشات به چه صورت می باشد ؟
پس از انتخاب مراحل سفارش در انتها پیش فاکتوری صادر می شود که پس از تایید وارد مرحله پرداخت می شوید .

برای ارسال پرسش، حتما باید عضو سایت شوید